Güler Yüzlü Kadro

Size Özel Tasarım

%100 Hijyen

Yüksek Kaliteli Malzemeler

Dövme

Sanat tarihine baktığımızda, sanat eserlerini, çeşitli materyaller kullanılarak üretildiğini görüyoruz. Aslında sanat eseri olan madde değildir. Eser olan fikirdir. Dövme ise en basit tanımıyla iğne yoluyla boyanın deriye işlenmesidir. Bu bağlamda yola çıktığımızda plastik sanatlardan birisi saymamız mümkün. Her eser sanat eseri olamadığı gibi yapılan dövmenin de sanat eseri olarak nitelendirilmesi sadece dövmecinin dövmeye bakış açısıyla orantılıdır. Dövme yaparken bir sanat ürünümü yapılıyor, bunu sadece dövmecinin yaşayacağı bir içsellik bilir.

ROYAL TATTOO VE DÖVME SİLME

Stüdyomuz 13 yıldır dövme,kalıcı makyaj, saç simülasyonu, piercing gibi işlemler yapılmakta ve aynı zamanda bu işlemlerin kursları verilmektedir. Kurs süresi kişinin isteği üzerine değişmektedir. Kurs sonunda sınava tabii tutulan başarılı olan kursiyelere milli eğitim onaylı belge verilmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ve yoğun talep üzerine stüdyomuzda dövme silme işlemine başladık ve kaliteli işlemi uygun fiyata vermek için kampanya düzenledik.

Piercing

Piercing, vücuda takılan takıların genel adıdır, vücudun hemen her yerine uygulanabilir, her bölgeye özel çeşitleri vardır ve birçok farklı malzeme kullanılarak üretilmiştir.
En az dövme kadar derin bir geçmişe sahip, kabile kökenli bir uygulamadır. Günümüzde uygulama sebebi moda ve gösteriş amaçlıdır.
Piercing konusunda gelişmeler devam etmekte ve piercing modelleri hızla gelişerek geniş bir çeşit oluşturulmuştur.
Piercing konusunda ülkemizde en önemli firmalar wildcat ve golden arrow dur bu firmalar birçok materyalden insan derisine ve beğenisine uygun piercing çeşidi üretmiştir.
Wildcat firmasının implantanyum, titanyum, implantasyon, blackline, zircon gold, cerrahi paslanmaz çelik, lavabells, captive doğal taşlar, the slave collection, navel satellites, plastastic vücut takıları, niyobyum, fluoro gibi isimler altında farklı materyallerde ürünler üretmektedir.

Saç Similasyonu

Saç simülasyonu kadınlarda ve erkeklerde tamamen kelliğe ve seyrek saçlara uygulanan kalıcı bir yöntemdir. Kafa derisine pigment enjekte edilerek hem saç kökü görüntüsü sağlamak hemde seyrek saçların dolgun görünmesini sağlayan bir yöntemdir..Bu uygulama sayesinde protez saç ve toppik kullanmaktan vazgeçebilirsiniz ve hatta saç ekimi yaptırmaktan da vazgeçebilirsiniz.Bilindiği gibi saç ekimi başarı oranı düşüktür ve beklemeli bir süreçtir eğer saçınızda aşırı dökülme var ise yani üst kısım tamamen yok durumda ise saç ekimi mümkün değildir! vede genelde bu durumda saç ekimi yapılsa dahi aşırı seyrek olmaktadır ve tutmama riski de bulunmaktadır.Uygulama süresi saçın durumuna göre değişmektedir örnek: saç tepesi tamamen dökülen kişide 4-5-6 saat arası sürmektedir.Bu uygulama dünya da sayılı kişiler tarafından iyi yapılmaktadır.. Uygulama bu iş için özel üretilmiş formüllü organik pigment ile yapılmaktadır..Uygulamanın bir diğer adı saç dövmesi olarak da geçmektedir fakat uygulama dövme boyası ile yapılmaz dövme boyası kafa derisinde renk değişimi yanı sıra dağılma yapar!

Kalıcı Makyaj

Dudaklar konuşmamızda etkili olan ve birçok durumda mimik sağlayan duyu organlarımızdan birisidir. Ayrıca dudaklar dış görünümü etkileyen en önemli unsurlardandır özellikle bayanlar dudaklarının şekillerine ve renklerine çok özen gösterir bu alanda plastik cerrahi ve kozmetik firmaları birçok gelişme göstermiştir.

Kalıcı makyajın dudaklarda kullanımı ise oldukça pratik ve kullanışlı bir uygulamadır. Kalıcı makyaj sayesinde dudaklara renk verilip biçimleri düzeltilebilirken, aynı zamanda dolgunlaştırılıp hatları keskinleştirilebilinir.

Dudaklarınızın kalınlaşması için dış çizgi kalınlaştırılarak belirgin ve etkili bir görüntü kazandırılır. Dudaklarınıza kalıcı makyaj yaptırmak için daha önceden yapılan örnekleri ve renkleri iyi incelemelisiniz. Renkleri pembe tonlarından, kahve tonlarına giden geniş bir yelpaze ile hizmete sunulurken karışımlar sayesinde de size en uygun renk pigmentini bulabilirsiniz.  Mümkün olan en doğal renkler kullanım açısından kolaylık sağlayacaktır.

Dövme Eğitimi

Vural Emekçi ile dövme eğitimi başlamıştır. Ayrıca Milli eğitim onaylı sertifika veilmektedir.

Dövme Malzemesi

Dövme malzemeleri için dovmeekipman.com girebilirsiniz.